Kağızman’da Hasan ile Zübeyde İsimli Tiyatro Oyununa Büyük İlgi Kars’ın Kağızman ilçesinde Halk Eğitim Merkezinde “Hasan ile Zübeyde' adlı tiyatro oyunu büyük ilgiyle izlendi.
Kağızman’da aç kurt dehşeti yaşandı Kars’ın Kağızman ilçesinde aç kurt dehşeti yaşandı.
Gürkan'ın 23 nisan mesajı Kağızmanlı genç İşadamı İsmail Gürkan; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kağızman Kaymakamı Duru’dan 23 Nisan Mesajı Kağızman Kaymakamı Kemal Duru; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kağızman Belediye Başkanı Yıldız’dan 23 nisan mesajı Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) açılışının 94. yıl dönümünü” yayımladığı mesaj ile kutladı.
Kağızman’da Ziraat Bankası ATM’si vatandaşı çileden çıkardı Kars’ın Kağızman ilçesinde Ziraat Bankası ATM’sinin sürekli arıza vermesi vatandaşı çileden çıkardı.
Kağızman’da Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimi yapıldı Kars’ın Kağızman ilçesinde Köylere hizmet götürme birliği, 2014 yılı. 1 olağan Meclis Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
Kağızman’da Gündüz yanan sokak lambalarına tepki Kars’ın Kağızman ilçesinde bulunan sokak lambalarının gündüz saatlerinde de yanıyor olmasına tepkiler veren ilçe halkı, yanan elektriğin faturasının kendilerine yansıtılacağını söyleyerek yetkilileri göreve davet etti.
Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız’dan Seçim Teşekkür Mesajı‏ Kağızman’ın yeni Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, 30 Mart seçimlerinin akabinde bir teşekkür mesajı yayınladı.
Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ın amcası toprağa verildi AK Parti Kars milletvekili Ahmet Arslan’ın amcası Şahmettin Arslan (75) geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü Ankara Numune Hastanesi’nde gece saat 02.00’de hakkın rahmetine kavuşmuştu. Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ın amcası Şahmettin Arslan’ın cenazesi havayolu ile Ankara’dan Iğdır’a getirildi.
Şahindere mahalle muhtarı Hüseyin Durdağı, 5 yıllık hizmet dönemini anlattı Kağızman Şahindere Mahallesi muhtarı Hüseyin Durdağı 5 yıllık hizmet dönemini anlattı.
Kağızman spor salonu açılışı için son hazırlıklar tamamlanıyor Kars’ın Kağızman ilçesinde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz tarafından yarın açılışı yapılacak olan spor salonunda son hazırlıklar tamamlanıyor.
Kağızman Kaymakamı ve Emniyet Müdürünün vatandaşla çay keyfi Kars’ın Kağızman ilçesi Kaymakamı Kemal Duru ve Kağızman Emniyet Müdürü Talat Arslan kahvehanelerde vatandaşlarla çay içerek sohbet ediyorlar.
Kağızman’ın göbeğinde rezalet Kars’ın Kağızman ilçesinde Şehit Piyade Er Erdal Oral adına yaptırılan çocuk parkında çocuklar, çöplerin ve içki şişelerinin içinde oyun oynuyor.
Kağızman Yenice köyünde oy taşıma iddiaları Kars’ın Kağızman ilçesinde yaklaşan yerel seçim öncesi yine oy taşıma iddiaları gündeme geldi.
Kağızman’da sular kesilecek! Kars’ın Kağızman ilçesinde Ana su şebekesinde meydana gelen arıza nedeniyle suların dört gün boyunca kesileceği bildirildi.
Gazeteci Yüce’den Kağızman İş Bankası Müdürü Şentürk’e ziyaret Gazeteci Tolga Yüce Kağızman iş Bankası Müdürü olarak 5 ay önce göreve başlayan Haydar Şentürk’ü ziyaret etti.
Kağızman Halk Eğitim merkezi müdürlüğü bu dönem 87 kurs açtı‏ Kars’ın Kağızman ilçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde 24.01.2014 tarihi itibariyle çeşitli meslek dallarında 87 kurs açıldı.
Kağızman'da 47 köy yolu ulaşıma kapandı Kars’ın Kağızman ilçesinde 2 gündür yağan kar nedeniyle 47 köy yolu ulaşıma kapandı, eğitime 1 gün süreyle ara verildi.
Ali Kınık ve Çerkezoğlu’ndan Kağızman’da muhteşem konser Kars Kağızman Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen “kutlu şahlanış ”adı altında yapılan geceye katılan Sanatçı Ali Kınık ve Erzurumlu Ozan Erhan Çerkezoğlu izleyenlere coşku dolu anlar yaşattılar.
Kağızman Kaymakamı Muhtarlarla Tanıştı! Kars'ın Kağızman İlçesinde göreve yeni başlayan Kaymakam Kemal Duru bir toplantı düzenleyerek köy ve mahalle muhtarları ile tanıştı.
Kağızman'da Kaymakamdan Yerinde İnceleme! Kars Kağızman Kaymakam Kemal Duru, köy ziyaretleri kapsamında gittiği Çaybük Köyünde içme suyu problemini yerinde inceledi.
Arslan Muhtarlarla Bir Araya Geldi! AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kağızman'daki mahalle ve merkeze bağlı köy muhtarlarıyla Kağızman Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda bir araya geldi.
Kağızman'da İŞKUR Heyecanı! İŞKUR, Toplum Yararına Çalışma Programı çerçevesinde Kars Kağızman Milli Eğitim Müdürlüğünde işe başlayacak olan 128 kişi, Kağızman Halk Eğitimi Salonu'nda noter huzurunda düzenlenen törenle belirlendi.
Arslan’dan,Ziraat Odası'na Ziyaret! Ziyarette vekillerin yanı sıra, ilçe ziraat odası başkanları ve bazı çiftçiler de bulundu
Kaymakam Duru’dan esnaf ziyareti Kars’ın Kağızman İlçesine yeni atanan Kaymakam Kemal Duru Makamındaki ziyaretleri kabul ettikten sonra ilçeyi tanıma çalışmalarına başladı.
Aşık Kemal Devrani vefat ett Kağızman’ın yetiştirmiş olduğu aşıklardan Kemal Devrani 23 Ağustos 2013 Cuma günü Ankara’da vefat etti.
İş adamı Turgut Kızıltaş’ın ramazan ayı mesajı Kağızmanlı işadamı Turgut Kızıltaş, Ramazan ayı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Kağızman'da Kayısı Bereketi! Kağızman'da bu yıl kayısıların bol olması ilçe halkının yüzünü güldürdü.
Kağızman’ın Yeni Mal Müdürüne Sivil Toplum örgütlerinden ziyaret Kağızman’ın yeni Mal Müdürü Hüseyin Şimşek’e sivil toplum örgütleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kağızman’ın yeni Mal Müdürü görevine başladı Türkiye’nin çeşitli yerlerinde görev yapan tecrübeli mal müdürü Hüseyin Şimşek Kağızman’ın yeni mal müdürü olarak göreve başladı.
Kağızman’da 23 Nisan coşku ile kutlandı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta, KKTC ve dış temsilciliklerde olduğu gibi Kars’ın Kağızman ilçesinde de coşku ile kutlandı.
BDP Kağızman’da Nevruz programı düzenledi Kars Kağızman’da, BDP tarafından Nevruz kutlaması düzenlendi. Kutlamada çok sayıda katılımcı ateş etrafında halay çekti.
İstiklal Marşı’nın Kabulünün 92. Yılı Kağızman'da Kutlandı Kağızman’da, İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü nedeniyle bir program düzenlendi.
Kağızman Lisesi Mehmet Akif Ersoy’u Unutmadı Kars’ın Kağızman ilçesinde öğrenciler, İstiklal Marşı Şairi Mehmet Akif Ersoy için bir anma töreni düzenledi.
Kağızman Milli Eğitim Şube Müdürü Değişti Kars Kağızman İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine Yakup Bayşar atandı.
AK Parti Kağızman ilçe Başkanı Mehmet Karadeniz'in kandil mesajı AK Parti Kağızman ilçe Başkanı Mehmet Karadeniz mevlit kandili nedeyinle bir mesaj yayımladı. Karadeniz mesajında,Peygamberimizin kutlu doğumunun 1442. yıldönümünü olan bir mevlit kandilinin daha idrakinin sevinci içindeyiz." dedi.
Kağızman’da Öğretmenler Neşat Ertaş’ı Unutmadı Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Korosu tarafından Neşet Ertaş’ı anma gecesi düzenlendi.
Kağızman Kaymakamı Şuayib Gürsoy'un mevlit kandili mesajı Kars Kağızman İlçe Kaymakamı Şuayib Gürsoy, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Ağrı-Kağızman yoluna çığ düştü Çığ nedeniyle ulaşıma kapanan Ağrı-Kağızman karayolu 3 saat süren çalışmanın ardından açıldı.
   MANŞETİ GÖSTER